רוצה לנסות אותנו?

אם יש לך צורך בשיווק, פרסום מכירות או הגדלת רווחי העסק שלך, אנחנו מוכנים לקחת את האתגר הזה על עצמנו. אנחנו מציעים לך הזדמנות לבדוק ולבחון את המיומנות שלנו מבלי לשלם לנו שקל אחד. כל מה שצריך לעשות הוא להשאיר את הפרטים בטופס המצורף, ואנחנו כבר נחזור אליך עם מידע נוסף ויעוץ ראשוני ללא עלות.

מי אנחנו?

תמונת-פרופיל-חדשהפרוג'קטים הינה שותפות של מספר עצמאיים ופרילנסרים העוסקים בייעוץ לעסקים, קידום, שיווק ומכירות.
את הפרויקטים השונים, מנהל יניב רונן, מנהל פרויקטים בוגר הטכניון, עם התמחות במתודולוגיות מתקדמות בניהול פרויקטים של ארגון ה PMI הבינלאומי. בעל נסיון של יותר מ- 9 שנים בניהול פרויקטים, בניית אתרים על גבי פלטפורמות מגוונות (וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, ויקס ועוד), מכירות ושיווק באינטרנט, פרסום וניהול קמפיינים דיגיטלים עבור עסקים קטנים וגדולים, בינהם חברת חשמל, קרן אייסף, רכבת ישראל, בנק הפועלים ועוד.

בנוסף לעבודתו, יניב מנהל מספר קהילות עסקים מקומיים, המונות מעל 1000 בעלי עסקים, ואת הקבוצה הישראלית הגדולה ביותר בפייסבוק העוסקת ב'בניית אתרים'. יניב הוא אחד משבעת היזמים מאחורי תנועת 'עצמאים עושים שינוי'. המלצות על יניב רונן ניתן למצוא בקישור המצורף : http://www.projecteam.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%AA/

איך נוכל לעזור?
 • שם*שם פרטי
  0
 • טלפון*מספר טלפון
  1
 • דואר אלקטרוני*a valid email address
  2
 • לחצו כדי לבחור את השירות המבוקש*לחצו כדי לבחור את השירות המבוקש
  3
 • 7